Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення на числа після пʼятірки є досить складним для дитини, тому вивчається у окремій вправі. Справа в тому, що учень буде працювати вже з більшими числами, ефективна робота з якими вимагатиме більшого напруження памʼяті на кращого знання ділення. У ході виконання цієї вправи дитина просто буде ділити на вказані вище числа (дільниками будуть тільки вони), а й старатись робити це максимально швидко. Цьому відповідає формат вправи. На екрані перед учнем розміщено пару прикладів з дією ділення та означеними дільниками. На кожному етапі вправи пара нова. Учень має згадати відповідь та вирішити обидва приклади, вписавши у порожню клітинку після знаку рівності правильну відповідь. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап до нової пари прикладів. важливим є те, що ці вирази досить подібні. Тобто, якщо у верхньому треба «30» поділити на «5», то у нижньому – «36» поділити на «6». Отже, числа, з якими доведеться працювати учню, знаходяться досить близько одне до одного, що грає роль додаткової підказки. Важливо, що коли учень перестане робити помилки, треба буде звертати увагу не тільки на правильність відповіді, а й на час, який витрачає дитина на його пошуки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Ділення на 6,7,8,9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися