Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина буде закріплювати отримані в школі знання стосовно теми ділення на сімку, перетворюючи їх на практичні сталі навички, які можна використовувати у виконанні різних вправ швидко і без помилок. На екрані учень бачить математичний приклад з дією ділення – новий для кожного наступного етапу. Проте дещо є спільним між всіма ними: це наявність числа «7» в якості дільника, тоді як ділене змінюється на кожному рівні вправи. Важливо, що ділене завжди підходить для того, щоб учень міг розділити його на «сім» рівно, без залишку. Таких чисел серед невеликих небагато, отже дитині доведеться працювати з багатоцифровими числами. Проте завдяки знанням таблиці множення і розумінню того, що ділене – це колишній добуток, дитина зможе знайти частку для кожного прикладу. Учень виконує всі обчислення і вводить число-відповідь у порожню клітинку, яка знаходиться після знаку рівності. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де виконує аналогічні дії з новим прикладом. Попри досить просту і одноманітну механіку виконання вправи її роль не можна недооцінювати – дитина має добре вивчити приклади ділення на «7», аби виконувати цю дію швидко як частину більш складних прикладів у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Ділення на 7
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися