Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вправа, присвячена діленню на «вісім», схоже на всі попередні у цьому циклі завдань. Вона тренує вміння ділити на число «8», яке виступає в ролі дільника. Ділене змінюється на кожному наступному етапі вправи, але дільником завжди є тільки число «8». Учень аналізує приклад, який бачить на екрані, і згадує, з чим треба помножити вісімку, щоб в результаті отримати число, яке виступає в ролі діленого. Другий множник у цьому прикладі є часткою, тобто результатом ділення. Таким чином дитина остаточно і твердо закріплює розуміння звʼязку множення і ділення як двох протилежних і взаємоповʼязаних процесів. Завдання полягає у тому, щоб у порожню клітинку після знаку рівності вписати число, яке є результатом дії ділення. Хоча розуміння цього процесу і є важливим, коли учень вже дійшов до опрацювання числа «8» в якості дільника, він вже має досить добре усвідомлювати роль ділення і структуру цієї дії. Тож дитині залишається просто вивчити кожен окремий випадок ділення на «8» двоцифрових чисел, щоб в майбутньому використати ці знання при вирішенні більш складних завдань. Таким чином ця вправа тренує не тільки математичне мислення, а й памʼять і концентрацію загалом. Чим швидше дитина рухатиметься між етапами, вводячи після знаку «дорівнює» правильну відповідь, тим краще.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.8
Ділення на 8
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися