Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення на «девʼять» є дуже особливим, як, власне, і множення з використанням цієї цифри. Уважний учень, виконуючи цю вправу, помітить кілька цікавих закономірностей. Наприклад, що ділення на «девʼять» можливе тільки з числами, які раніше були опрацьовані в якості добутку при множенні саме з девʼяткою. Або що для ролі діленого підходять числа, цифри яких у сумі дають девʼятку, наприклад, «54» або «72». Обчислити ж частку, виконуючи цю вправу, теж дуже легко. По-перше, учень може скористатись вже відомим йому способом і згадати таблицю множення на «девʼять», розуміючи, що кожен добуток там тепер є діленим, а часткою є інший (тобто не девʼятка) множник. Коли учень вводить частку у порожню клітинку після знаку рівності, то проходить на наступний етап, до нового аналогічного прикладу, де девʼятка буде дільником, а діленим буде вже інше число. Таким чином учень поступово закріплює знання, що повʼязані з цією темою та вчиться виконувати ділення на «девʼять» майже автоматично, що буде корисно для виконання більш складних завдань у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.9
Ділення на 9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися