Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення на «пʼять», як, власне, і множення на це число, має певну особливість, яка виділяє цей окремий випадок з-поміж інших. Як вже зрозуміла дитина, чим більший дільник, тим менше чисел підходить на роль діленого. Якщо для двійки підходить будь-яке парне число, то для четвірки – вже тільки деякі з них. Але зрозуміти, які числа підходять для роботи з пʼятіркою, досить просто: вони мають закінчуватись або на нуль, або теж на пʼятірку. Самостійно підбирати ділене дитині тут не доведеться, але описану закономірність учень вловити зможе. Тут, як ніде, видно тісний звʼязок з таблицею множення, де будь-який випадок, де один з множників був пʼятіркою, давав добуток з нулем або пʼятіркою на кінці. У ході виконання цього завдання дитина закріпить розуміння цього звʼязку та відшліфує практичний навичок ділення на «5». На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься новий приклад з пʼятіркою в якості дільника і іншим для кожного рівня діленим. Учень має знайти частку і записати це число у порожню клітинку після знаку рівності, розвʼязуючи приклад. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап. Хоча ця вправа досить легка, вона є дуже важливою для закріплення навички ділення на «пʼять» як вміння, котрим дитина може користуватись швидко і без помилок.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Ділення на 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися