Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При додаванні великих чисел чи не головну роль відіграє памʼять. Саме тому особливу увагу треба приділити вправам, що розвивають і вміння виконувати, власне, математичні завдання, і разом з цим стимулюють розвиток памʼяті. Таким є це завдання, у ході виконання якого дитина тренуватиметься додавати не два, а три і більше пʼятицифрові числа. На екрані перед учнем на кожному етапі новий приклад. Проте є дещо спільне між ними. По-перше, всі доданки завжди є пʼятицифровими числами, тобто рахунок йде на десятки тисяч. По-друге, доданків три і більше. Під прикладом є кілька чисел, які виступають в ролі варіантів суми цих доданків. Учень виконує обчислення, після чого обирає той варіант, який є правильним. Коли дитина виділяє це число, то проходить на наступний етап, до нового прикладу. Складність у виконанні завдання полягає у тому, що учень тримає в памʼяті досить великі цифри. Коли дитина додає першу пару доданків, то має памʼятати результат цієї дії, аби вже до нього додати третій доданок, і вже до нього – четвертий, якщо він є на цьому етапі. Таким чином саме наявність варіантів відповіді служить орієнтиром. 

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.14
Додавання 3 і більше чисел до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися