Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знаходження сумарної довжини ламаної – один з тих розділів геометрії, який дійсно потрібен у повсякденному житті. Ця вправа прекрасно ілюструє те, як саме. На кожному етапі завдання перед учнем – маленька карта. Є початкова точка, з якої починається шлях, та є точка його завершення. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб обчислити довжину всієї дороги дитини. Важливо памʼятати, що дорога не може йти прямо з точки старту на точку фінішу. Натомість вона завжди (в тому числі і в реальному житті) представляє собою ламану лінію. Кожен її відрізок має певну довжину, іноді один відрізок шляху може бути в чотири-пʼять разів більшим за інший, а іноді вони можуть бути практично однаковими, але головне – не вийде пройти дорогу повністю по прямій, ніде не звернувши. І щоб дізнатись, скільки в сумі має пройти персонаж, що дістатись з однієї точки до іншої, необхідно зсумувати всі частинки ламаної. Учень додає довжину кожного відрізка і число, яке є загальною довжиною маршруту з однієї точки на карті на іншу, вводить у порожню клітинку під малюнком. Наявність персонажа та деяких додаткових образів, наприклад, скарбів на точці завершення дороги, робить вправу більш схожою на гру, яка присвячена пошуку скарбів. І це добре, адже таким чином засвоєні знання дійсно відкладуться в памʼяті дитини надовго.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.13
Довжина ламаної
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися