Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже вміє порівнювати між собою великі числа. Але справжнє оволодіння певною навичкою можливе тільки тоді, коли дитина її закріпить за допомогою різних способів. Ця вправа присвячена покращенню вміння учня знаходити більше та менше числа серед інших, порівнюючи їх між собою. А щоб дитині було цікаво, завдання має сильний ігровий акцент, а не звичайну форму математичного прикладу. На екрані перед дитиною міститься зображення шкіільної дошки. А на ній у хаотичній послідовності розміщено досить великі числа – пʼятицифрові, тобто йде мова про десятки тисяч. Над цим малюнком є завдання, де вказано, що саме учень має знайти цього разу: найбільше число чи найменше – на різних етапах змінюється не тільки зображення й числа, а й обʼєкт пошуку. Дитина аналізує кожне з чисел та «ловить» його, виділяючи. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап. З кожним рівнем учень виконує завдання все більш впевнено і швидко завдяки тому, що поступово приходить усвідомлення принципу порівняння. Йде мова про порозрядне порівняння. Якщо всі числа, скажімо, пʼятицифрові і знайти треба найбільше, то починається все з пошуку числа, де крайня ліва цифра найбільша. Якщо таких два чи три, то порівняти треба наступний розряд поки не знайдеться необхідне, а на інші числа можна не звертати увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.9
Гра "Знаходимо більше або менше число"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися