Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кругові діаграми завдяки особливостям викладеної в них інформації мають на меті розподілення часток цілого згідно з їхнім розміром. Все коло означає загальну кількість предметів, а величина кожного сектору – число окремого підтипу обʼєктів у порівнянні з іншими. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з круговими діаграмами та дізнається про базові прийоми їхньої роботи. На екрані перед дитиною міститься зображення такої діаграми – нової для кожного наступного етапу завдання. Кожен сегмент підписано числом, яке означає кількість предметів того чи іншого типу. Сегменти відрізняються й кольором. Під графіком знаходиться розшифрування кольорових позначок, наприклад, що зеленим позначається той сегмент, який означає кількість огірків. Під діаграмою є назва одного з предметів. Дитині залишається просто співвіднести її з кольором, подивитись, яка цифра на цьому кольорі позначена – і ввести її у порожню клітинку. Коли дитина буде розшифровувати інформацію з діаграми, то помітить, як сегменти розташовані, як їх розмір співвідноситься. Це закладе хороший фундамент для майбутньої роботи з круговими графіками у більш складній формі. Коли дитина вводить у порожню клітинку потрібне число, то проходить на наступний етап до нової кругової діаграми, де будуть інші сегменти та нові обʼєкти для порівняння кількості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Кругові діаграми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися