Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Обʼємні фігури мають свої особливості, продиктовані будовою тривимірного простору. Справа в тому, що обʼємні фігури складніше зобразити на площині, ніж, власне, пласкі двовимірні, через наявність третього виміру –глибини. Тривимірні фігури схожі на обʼєкти з навколишнього середовища, бо окрім довжини та ширини вони мають також і сторону, яка йде як би всередину фігури. Так чи інакше, але обʼємні фігури можна зобразити на екрані чи аркуші паперу – просто цей процес матиме свої особливості: завжди залишатиметься частина фігури, яка буде невидима. Це сторони та кути, які залишаються як би позаду фігури, на яку учень ніби дивиться зпереду. Ці невидимі лінії позначаються пунктиром. Учень, який підраховує всі сторони та ребра обʼємної фігури, має враховувати і їх також. Окрім того, складність з переліком всіх сторін полягає ще й у тому, що фігури можуть мати дуже слабко виражені кути, але дитині доведеться  бути уважною, щоб побачити кожен з них, аби підрахувати правильну кількість сторін. Цим і займеться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься зображення геометричної фігури тривимірного типу. Учень рахує кількість всіх сторін та ребер, в тому числі і невидимих, після чого вводить потрібну цифру у порожню клітинку під зображенням. Це переводить дитину до нового рівня з іншою фігурою і відповідно – іншою кількістю ребер.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.4
Лічба сторін і ребер в об'ємних фігурах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися