Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Логічні задачки схожі на звичайні математичні, але є одна суттєва відмінність. Вона полягає у тому, що, виконуючи логічні задачки, нема необхідності працювати з цифрами. Натомість дитина порівнює різні величини між собою, просто керуючись логікою. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи змальовується певна ситуація, яка і є умовами задачі. У цій ситуації кількість обʼєктів, або, скажімо, відстань між місцями чи предметами, описується з точки зору порівняння: тобто вказано, що кількість яблук більша за кількість груш, але груш більше за абрикос. Тож дитина має відповісти на питання задачки, скажімо, яких фруктів найбільше (яблук) або найменше (абрикос). Варіанти відповіді є безпосередньо під задачкою, яку бачить дитина. Правильне рішення цілком залежить від того, чи правильно учень зрозумів умови задачки та питання, тому дуже важливо, щоб дитина дійсно ретельно вивчила всі одиниці вимірів, а також прочитала кожне речення у задачці. Коли учень зробить свій вибір з-поміж названих під умовами задачі варіантів, то пройде на наступний етап. Там сюжет буде інший, але виконати треба буде приблизно аналогічний список дій: порівняти між собою обʼєкти, про які йде мова, а також відповісти на питання, яке формулюється наприкінці умов задачки. Кожен рівень супроводжується своїм набором ілюстрацій, які доповнюють візуальний ряд.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.3
Логічні задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися