Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Загадки – дуже цікавий та популярний формат вправ для розвитку найрізноманітніших розумових навичок. Загадки є старовинною грою, за допомогою якої наші пращури відточували розум та памʼять. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись розвивати своє логічне мислення саме за допомогою загадок. На екрані перед дитиною на кожному етапі вправи міститься нова логічна загадка. Під її текстом знаходиться кілька варіантів відповіді. Учень має зрозуміти, який з них підходить на роль відповіді для конкретної загадки. Взагалі, краще, щоб дитина спробувала зрозуміти відповідь сама, не дивлячись на відгадки. Тільки якщо учень не зможе сам знайти відповідь, то варто почати роздумувати над тим, який з варіантів підходить. Коли учень обирає один з них, то проходить на наступний етап вправи, де треба буде відгадати нову загадку. Кожен новий текст загадки супроводжується ілюстраціями. Вони досить якісні і деталізовані, тож привертають увагу дитини, але головне – зображені на них обʼєкти мають безпосередній звʼязок з текстом загадки, тож учень може в малюнках знайти додаткову підказку. Для ефективного розвʼязування загадок дитині доведеться використати логічне мислення, знання багатозначності слів, вміння аналізувати і робити вибір серед кількох варіантів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.4
Логічні загадки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися