Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина продовжить повторення та закріплення знань таблиці множення. Цього разу учень буде проходити множення на «6». У цьому випадку ніяких хитрощів, як з пʼятіркою, нема. Тому дитині доведеться дійсно напружити памʼять, аби не тільки не забувати, а й досить впевнено множити на «шість». На кожному етапі перед учнем міститься новий приклад з числом «6» в якості одного з множників. Другим множником виступає інше одноцифрове число з першої десятки. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб ввести добуток, тобто число, котре є результатом дії множення, у порожню клітинку, на своє місце після знаку «дорівнює». Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де треба виконати дії аналогічного характеру з іншим прикладом. Одноманітна механіка виконання вправи пояснюється необхідністю просто вивчити всі варіанти множення на «6». Проте візуальний ряд урізноманітнюється завдяки наявності додаткових образів, тваринкам, що визирають з-за цифр, різноманітній кольоровій гамі самих чисел. Завдяки цьому учень не встигає знудитись, рухаючись між етапами вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.7
Множення з 6
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися