Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Окрім пласких, двовимірних фігур, існують в геометрії також і обʼємні. Їм властива наявність ще одного виміру, який можна охарактеризувати як «глибина» зображення тривимірних фігур на площині (на екрані чи на аркуші паперу - байдуже) має свої особливості та складності. Справа в тому, що завдяки наявності додаткових сторін, які знаходяться в глибині фігури, не всі вони є видимі. Тому і зображуються ці фігури по-особливому: акцент робить на обʼємності, а невидимі стороні та кути малюються пунктиром чи позначаються іншим особливим способом. У ході виконання цього завдання дитина пригадає вже відомі їй тривимірні фігури. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох таких фігур – новий набір надається на кожному наступному етапі завдання. Всі ці фігури відрізняються між собою за розмірами і кольором, але при їхньому оцінюванні на належність до того чи іншого типу варто звертати увагу тільки на співвідношення їхніх сторін (видимих і невидимих), а також інші особливості форми. У завданні, яке сформульоване над малюнком, вказано, яку саме фігуру треба знайти. Важливо, що цих фігур буде кілька, але вони відрізнятимуться за різними критеріями. Наприклад, трапеції різної висоти або кольору – проте вони залишаються трапеціями, тож, якщо у завданні вказано виділити всі фігури цієї категорії, то так і треба зробити. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати дії аналогічного характеру, але фігури будуть інші, іншим буде і завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.3
Об'ємні фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися