Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує дуже багато видів послідовностей і принципів її створення. Якщо, виконуючи минулі вправи цього циклу завдань, дитина вчилась копіювати вже існуючі ряди обʼєктів, створюючи продовження або просто копії цих послідовностей, то у ході виконання цього завдання дитина буде створювати обернену послідовність на базі вже існуючої. Обернена послідовність складається з тих самих елементів, що й базова. Кількість складників теж не змінюється. Іншим є лише співвідношення цих самих елементів. На екрані на кожному етапі дитина бачить нову послідовність обʼєктів. Учень аналізує цю послідовність, після чого у клітинки, що знаходяться під нею переміщує елементи, з яких складається верхній ряд, таким чином, щоб утворити обернену послідовність. щоб зробити це правильно, дитина має розподілити існуючу послідовність на частини, наприклад, на пари елементів. Існуючі пари різних фігур треба поміняти місцями, а пари однакових – перемістити у іншу ділянку послідовності так, щоб пари елементів двох послідовностях ніколи не співпадали: трикутники не знаходились під трикутниками цього ж кольору і форми, рибки сусідствували не з квадратиками, а з колами тощо. Коли учень утворить обернену послідовність на базі існуючої, то пройде на наступний етап, де будуть зовсім інші елементи для виконання аналогічного завдання. Щоб правильно створити обернену послідовність, необхідно проявити уважність, фантазію та концентрацію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.7
Обернена послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися