Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб краще вивчити будь-яку тему, її треба повторювати. Але дитина буде гірше сприймати та запамʼятовувати інформацію, якщо процес її засвоєння буде нудним. Тому дуже важливо, щоб вправи, які присвячені одній і тій самій темі, мали різну форму. Це завдання також допомагає покращити навики роботи з пʼятицифровими числами та орієнтацію в їхніх розрядах, але выдрязняэться за механікою виконання від минулих. На екрані перед учнем у хаотичному порядку є кілька таких чисел. Над числами є завдання, у якому вказано певну цифру та її місце в числі, тобто розряд. Учень вивчає всі числа та знаходить у кожній цифри, які відповідають за названий розряд. Те число, в якому цей розряд співпадає із цифрою із умови, і треба виділити. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де будуть нові пʼятицифрові числа. Починати роботу варто саме з пошуку розряду, а не цифри, яка може повторюватись в різних числах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Обираємо число за розрядом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися