Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки досі дитина здебільшого працювала з точними математичними величинами, недивно, що актуальність теми округлення викликає подив у деяких дітей. Адже округлення – це, по суті, спроба знайти приблизне, а не точне число обʼєктів. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати ці навички з грошима, адже саме для цього найчастіше і використовується округлення у повсякденному житті. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься певна сума грошей. Вона розподілена по персонажах, кожен з яких хоче виконати різні покупки. Наприклад, є хлопчик, який хоче купити ескімо за «12» гривень, і є дівчинка, котра хоче купити морозиво-ріжок за «15» гривень. Учню треба дізнатись, скільки всього грошей у дітей і округлити цю суму. Тож завдання має два етапи: спочатку учень має сумувати гроші, які є у персонажів, після чого вже з цією цифрою проводити дію округлення. Для цього прикладу результатом є число «30», яке є результатом округлення «27». Коли дитина вписує у порожню клітинку, яка міститься під зображенням дітей і ціною на їхні покупки, число, котре є кінцевою відповіддю, то проходить на наступний етап, до нового аналогічного завдання. Завдяки тому, що саме округлення дитині доводиться робити подумки (після того, як учень складе разом дві наявні на екрані цифри), це завдання дійсно ефективно перевіряє навички округлення дитини та закріплює їх.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Округлення грошової суми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися