Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча розряди зазвичай сприймаються дитиною як ще одна частина навчального матеріалу, вивчати який буває важко, насправді створені розряди саме для зручності. Адже завдяки їхньому існуванню набагато простіше сприймати числа. При цьому один і той самий розряд може називатись по-різному. Наприклад, тисяча – це десять сотень. Запамʼятати принцип перетворення за розрядами дуже легко: певне слово означає кількість нулів після цифри. Коли говорять про десятки, додають один нуль, сотні – два, тисячі – три. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись працювати з розрядами одного й того самого числа у різних його форматах. На екрані перед учнем міститься число, яке підписано назвою розрядів. Наприклад «50 десятків». Після знаку рівності знаходиться порожня клітинка, яка теж підписана розрядами. Туди треба вставити певне число так, щоб створити рівність. У названому випадку, якщо, скажімо, розрядом є «сотні», оскільки «50 десятків» значить, що треба додати до пʼятірки два нулі, йде мова про «пʼять сотень». Коли учень записує у порожню клітинку правильне число, починається наступний етап завдання, де нове число зашифровано як у кількості нулів, так і у назвах розрядів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.8
Перетворення за розрядами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися