Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перевірка правильності того чи іншого прикладу або задачки є для багатьох дітей найулюбленішим форматом завдання. Щодня працюючи з вчителями у школі, дитина дуже любить час від часу примірити на себе їхню роль. У ході виконання цього завдання дитина перевірятиме правильність вже вирішених прикладів, які містять дію ділення. Завдяки цьому учень дійсно добре запамʼятає ці приклади та зможе відтворити правильний їхній варіант у майбутньому. На кожному етапі завдання перед учнем міститься новий математичний приклад з дією ділення. Він вже є повністю доконаним, вирішеним. Дитині залишається просто вибрати, чи він правильно вирішений, чи ні. Для цього учень пригадує аналогічний вираз, який він колись вже вчив, а також пригадує відповідь, яку колись сам давав. Також учень може просто наново вирішити цей приклад, виконавши дію ділення, щоб переконатись у тому, що відповідь, наявна у завданні, дійсно відповідає істині. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап. Хоча завдання й здається одноманітним, саме можливість перевірити вже закінчений приклад розпалює цікавість учня до виконання вправи, тож дитина запамʼятає не помилковий, а правильний варіант, який сама і знайде.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Перевірка ділення на 2,3,4,5,10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися