Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перевірка правильності виконаного завдання – чудовий спосіб закріплення отриманих раніше знань та шліфування нових вмінь. Для дитини такий формат роботи є цікавим, адже перевірка – це прерогатива вчителів, тож учень, певною мірою, відчуває себе в ролі викладача, коли перевіряє чужу роботу. Це зазвичай стимулює і старанність, і увагу учня. У ході виконання цього завдання дитина перевірятиме правильність математичних прикладів, що містять дію ділення на числа «6», «7», «8» і «9». Ділення цих чисел характеризується наявністю досить великих чисел, котрі грають роль діленого, тож учню доводилось докладати відносно великі зусилля для того, щоб запамʼятати їх. З іншого боку, як вже відомо дитині, зміна множників місцями не впливає на добуток, тож з діленням як з протилежним множенню процесом, на «6», «7», «8» і «9» дитина вже була ознайомлена, коли вивчала таблицю множення менших чисел. А це завдання допоможе структурувати всі ці знання і скласти їх у єдину картину. На екрані перед учнем на кожному етапі бачить приклад, що містить дію ділення, де дільником є одне з перерахованих вище чисел. Приклади вже виконані, результат вказано. Дитині залишається тільки проаналізувати результати цієї роботи та відповісти на питання, чи правильна частка вказана після знаку рівності. Для цього учень має, по суті, самостійно виконати ділення і співвіднести свої результати з тим, що є на екрані. А для цього вже стануть до нагоди і навички таблиці множення з тими числами, що є на екрані, і пройдений матеріал, присвячений саме діленню.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.5
Перевірка ділення на 6,7,8,9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися