Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже займався перевіркою прикладів на ділення. Цього разу він знову буде виконувати аналогічне завдання, але з особливою відмінністю: на цей раз дільником може бути будь-яке число в межах першої десятки. На екрані перед дитиною на кожному етапі вправи міститься математичний приклад з дією ділення. Він вже повністю доконаний, частка знайдена і знаходиться на своєму місці після знаку рівності. Учню залишається тільки перевірити, чи ця відповідь дійсно правильна. Для цього дитина просто виконує ділення знову. Фальшива відповідь грає роль каталізатора уваги, адже учню приємно бути тим, хто перевіряє чужу роботу, і такі знання засвоюються краще. Крім того, учень запамʼятає хибну відповідь до прикладу і більше не повторить такої помилки. При цьому не всі етапи містять приклади з помилковими відповідями – дитині слід бути уважною, згадувати кожний окремий випадок та концентрувати свою увагу на них, щоб не помилитись. Аби рухатись між рівнями, учню треба просто на кожному етапі відповідати, чи правльним є наявний варіант частки, чи все-таки ні. Записувати правильну відповідь у випадку, якщо наявна частка помилкова, не треба, адже дитина і так запамʼятає правильний варіант, котрий згадає під час аналізу виразу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.8
Перевірка прикладів на ділення до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися