Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що числа можуть розташовуватись не тільки так, як на умовній  числовій прямій. Іноді між ними може бути більший «простір», тобто більше пропущених чисел. А іноді принципом створення послідовності є лише напрямок руху – на зростання чи на спадання. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься утворювати послідовність цифр саме цього ґатунку. На екрані перед учнем міститься ряд великих чисел. Всі вони пʼятицифрові, всі вони різні. У завданні, яке є над ними, вказано, як саме треба розмістити числа – від меншого до більшого (це у порядку зростанні), або від більшого до меншого (це у порядку спадання). Якщо, наприклад, треба утворити зростаючу послідовність, то учень спочатку має обрати найменше число. Воно буде першим. Найбільше – останнім. Інші числа треба розмістити так, щоб найближче зліва було меншим, а справа – більшим. Коли учень правильно розмістить всі числа, то пройде на наступний етап, де цифри будуть вже іншими, як і завдання. Ця вправа має подвійне значення. Перш за все, з її допомогою учень тренується створювати послідовності певного виду. Але окрім цього дитина також тренується більш швидко і впевнено порівнювати між собою числа, що доводиться на кожному етапі робити по кілька разів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.10
Порядок чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися