Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже ознайомлений з темою порівняння чисел та вміє користуватись спеціальними символами, які для цього використовуються. Але особливістю цієї вправи є робота з дійсно великими числами  – пʼятицифровими, які позначають десятки тисяч. Учню ще рано виконувати з ними математичні завдання, але порівняти, яке число більше, а яке менше, дитина вже в змозі. На екрані перед учнем на кожному етапі пара таких великих чисел. Між ними порожня клітинка, куди треба поставити відповідний математичний знак, щоб кут був розташований до меншого числа. Секрет у тому, що аналізувати та порівнювати великі числа між собою треба по розрядах, починаючи з найбільшого. Якщо в одному числі пʼять тисяч, а в другому сім, то друге число є більшим незалежно від того, які ще є цифри у них обох. Якщо ж цифри, які відповідають за найбільший розряд, однакові, звертати увагу треба на наступний – і так доки нарешті дитина не побачить пару різних цифр. Важливо, щоб учень порівнював, скажімо, сотні одного числа і сотні іншого і не плутався. Коли учень вставляє потрібний знак у порожню клітинку, то проходить на наступний етап, де буде інша пара великих чисел. Коли учень засвоїть описане вище правило, то почне рухатись між етапами швидше і швидше – це значить, що і вміння порівнювати числа росте.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.8
Порівняння чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися