Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Гроші – дуже цікавий обʼєкт для тренування математичних здібностей. По-перше, серед монет та банкнот представлені далеко не всі можливі номінали. Наприклад, нема окремої купюри у три гривні. Натомість, аби зібрати цю суму, треба або взяти три купюри по одній гривні кожна, або взяти купюру номіналом в дві гривні та ще одну – номіналом в гривню. По-друге, працювати з грошима доводиться в повсякденному житті, і комбінації гривень та копійок бувають дуже різні. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься порівнювати дві суми грошей. На екрані перед учнем на кожному етапі знаходиться зображення двох груп купюр та монет різного номіналу. Учень має порахувати суму в одній групі, а також в іншій, після чого дитина ставить у порожню клітинку між ними потрібний знак: «більше», «менше» або «дорівнює». Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап до нового набору грошей з обох сторін. Цікаво, що дитина не одноразово стикатиметься з незвичайними випадками, коли сума грошей за купюрами буде більшою, але копійки старшого номіналу у великій кількості перекриватимуть цю різницю на користь «своєї» групи. Тож дитині доведеться бути уважною і слідкувати не лише за самими банкнотами, а й за монетами також.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Порівняння копійок та гривень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися