Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівнювати можна не тільки звичайні числа, а й числові вирази. Це складніше, адже порівняння проводиться не окремих елементів виразів, а між результатами дій кожного з прикладів. Саме такий формат має ця вправа. На екрані перед учнем пара прикладів. Між ними міститься порожня клітинка, куди необхідно вставити один з кількох математичних символів, що містяться під числами. Це знак рівності, а також символи «більше» і «менше». Учень виконує обидві математичні дії (чи то додавання, чи то віднімання – в залежності від етапу вони можуть бути різними), після чого порівнює результати цих дій і ставить відповідний знак між виразами. Елементи кожного є трицифровими числами, тож учню доведеться працювати з сотнями. Складність завдання полягає у тому, щоб тримати в памʼяті відповідь на перший приклад під час вирішення другого. Коли учень перемістить потрібний знак до порожньої клітинки, то пройде на новий етап. Ця вправа має показати дитині, наскільки різноманітними можуть бути числа та результати дії з ними. Скажімо, на екрані два вирази з відніманням. В першому зменшуване значно більше, ніж в другому, але оскільки відʼємник ще більший, то різниця, яка вийде в результаті віднімання першої пари чисел, буде меншою, ніж різниця після виразу. Окрім того, ця вправа є водночас тренуванням для виконання математичних дій з трицифровими числами і способом закріплення навички порівняння чисел між собою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.11
Порівняння прикладів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися