Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа досить ефективно та успішно поєднує прикладний та математичний аспекти вивчення теми грошей. Сума грошей позначається цифрами, а не банкнотами. Ці цифри розташовані у стовпчик, тож рахувати буде простіше, ніби учень має справу з типовим багатоскладовим прикладом. З іншого боку, рахувати доведеться і гривні, і копійки, тож учню доведеться також і памʼятати, що кожна сотня копійок – це одна гривня. На кожному етапі завдання учень має виконати дві дії. Спочатку він має дізнатись результат грошових операцій для обох груп банкнот та копійок. У одному стовпчику може бути додавання двох сум грошей, а в іншому – віднімання. Це залежить від конкретного завдання рівня. Дізнавшись результат грошових операцій для обох груп, учень має їх порівняти, поставивши у порожню клітинку відповідний знак. Тож учень спочатку рахує трицифрові числа, а потім, памʼятаючи особливість переводу копійок у гривні, вирішує, яка з груп більше. Коли дитина виконає обидві операції, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії. Отже, кожен рівень складається з трьох математичних операцій, що є ефективним способом тренування як суто математичних здібностей, так і практичного вміння рахувати гроші, до того ж досить великі, як на дитину, суми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Порівняння сумми грошей
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися