Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо цифри є символами, що у досить універсальний спосіб передають кількість, то слова, які називають цю кількість, можуть використовуватись по-різному. Ці слова називаються числівниками, і в українській мові вони можуть мати дві форми, які відповідають їхнім функціям. Кількісні називають, власне, число предметів, їхню кількість. Тоді як порядкові називають те, яким є названий обʼєкт при лічбі, визначаючи таким чином його місце серед інших. Особливість цієї теми в тому, що число, котре у цифровому вигляді має тільки одну форму, передається двома різними словами в залежності від того, чи це порядковий числівник, чи це кількісний. у ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься обирати саме порядкові числівники, які відносно рідше використовуються у побуті. На екрані перед дитиною міститься кілька числівників – кожен у своєму робочому полі. Тільки один з них порядковий, тоді як всі інші – кількісні. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб обрати порядковий числівник і натиснути на нього. Проте виконати вправу правильно досить легко. Справа в тому, що тільки те слово, що відповідає за розряд одиниць, має особливу форму порядкових числівників. Всі інші розряди називаються так само, як і кількісні. Завдяки цій вправі дитина запамʼятає цю особливість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.5
Порядкові числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися