Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені опрацюванню теми послідовностей. У ході виконання цієї вправи учень зробить перші кроки на шляху до оволодіння цією темою. Взагалі-то прямого відношення до математики вона не має: елементами послідовностей далеко не завжди бувають числа, та й перелік обʼєктів здебільшого ніякого відношення до цієї теми не має. Проте майже завжди у роботі з ними доводиться рахувати, причому – рахувати по-особливому. Але у ході виконання цієї вправи дитині доведеться просто повторити послідовність, яку вона бачить перед собою на екрані. На кожному етапі вона буде новою, складатись з іншого числа нових фігур та обʼєктів. Під послідовністю знаходитиметься ряд порожніх клітин. Дитина розпоряджається набором фігур, які входять до цієї послідовності. Розміщуючи фігури під їхніми відповідниками, дитина повністю дублює послідовність, після чого проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншими фігурами.  Завдання може здатись монотонним, але насправді, оскільки елементів у кожному ряді досить велика кількість, виконати його буде не так легко. Це вимагатиме від дитини уваги, концентрації та досить хорошої памʼяті. А оскільки всі елементи послідовності ще й трохи схожі, наприклад, за кольором, то не помилитись буде важко і дорослій людині.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.1
Повторити послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися