Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність утворюється не тільки геометричними фігурами, а й різними обʼєктами. В принципі, будь-який набір предметів може утворити послідовність, адже головне в ній – це дотримання принципів її будування. Наприклад, можна утворити послідовність з пʼяти синіх мʼячиків, після яких йде два червоних, потім знову один синій і один червоний – а після цього послідовність починається спочатку. У ході виконання цього завдання дитина навчиться бачити і сприймати послідовність, яка закладена не у фігурах чи простих геометричних обʼєктах, а у багатоелементних малюнках. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься нове зображення предметного ряду – з іншими обʼєктами, які утворюють послідовність предметів. Під ним знаходиться ряд порожніх клітин – по одній під кожним обʼєктом. Крім того, під ними знаходиться набір з усіх обʼєктів, які є у послідовності. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перетягнути до порожніх клітинок ці обʼєкти, повністю повторюючи послідовність над ними. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, де треба буде зробити приблизно те саме, от тільки обʼєкти в новій послідовності будуть інші за кольором і формою. Це різноманіття не лише робить завдання більш цікавим, а й тренує можливість бачити послідовність де завгодно – аби вона була.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.4
Повторити послідовність малюнка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися