Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа тренує вміння дитини більш вільно працювати з числовою прямою, використовуючи принцип парності. На умовній числовій прямій кожне число має своє місце та сусідів. Всі вони йдуть одне за одним. Але не обовʼязково рахувати, починаючи з одиниці, так само як і не обовʼязково рахувати кожне число. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати у такому форматі. На екрані є формулювання завдання, у якому вказано, від якої цифри почався перелік та як саме він йшов, тобто скільки чисел було пропущено на кожному кроці. При цьому вправа має й певний сюжет. Є герой, який, власне, і виконував дію рахування. Його зображення в оточенні цифр міститься на екрані під формулюванням завдання. Учень має не просто повторити рахування таким самим чином, як і цей герой, а визначити, чи можна при лічбі описаним способом «наштовхнутись» на конкретне число, вказане також у завданні. Наприклад, чи назве дівчинка число «десять», якщо рахувала від «пʼяти» і через одне число. Щоб пройти на наступний етап, де буде інше подібне завдання з новими умовами, дитина має вибрати «так» чи «ні». 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Пропуск числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися