Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Стовпчасті графіки – цікавий, а головне, корисний інструмент, за допомогою якого можна водночас і передати кількість предметів у групах, і порівняти ці самі групи між собою за даною ознакою. Стовпчастий графік має своєрідну форму подання інформації, яка є вельми зручною, проте новою для дитини. Щоб краще оволодіти цією темою та без проблем зчитувати інформацію, викладену у стовпчастому графіку, ця вправа, яка відкриває низку завдань, присвячених саме графікам, має більше ознайомчий формат. На екрані перед учнем міститься зображення досить типового стовпчастого графіка. Дуже важливо, щоб учень розумів: кількість предметів у групі передається не через ілюстрації, але і не тільки за допомогою цифр. Кожен кольоровий стовпчик має у своїй основі малюнок, на якому зображено один предмет. Це зображення означає, які саме обʼєкти є в поданій групі. Проте кількість цих обʼєктів передається не за допомогою малюнка, а через висоту стовпчика. Чим він вищий, тим обʼєктів у групі більше. Наскільки? Про це говорить шкала, яку учень бачить поряд, і з якою співвідноситься висота кожного зі стовпчиків. Кожен стовпчик зупинив свій ріст на певній висоті, яка і означає, що в групі предметів, яка «належить» цьому стовпчику певна кількість обʼєктів. Згідно із завданням, дитині треба на кожному етапі порівняти стовпчики і знайти ту групу предметів, де їх найбільше або найменше – в залежності від того, яке саме питання сформульовано. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап до нового подібного графіка.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Робота зі стовпчастими графіками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися