Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Значення цифри в числі визначається її положенням відносно інших символів. Наприклад, якщо число трицифрове, йде мова про сотні. Відтак перша цифра, тобто крайня ліва, і передає кількість сотень, а наступна – десятків. Остання цифра, крайня праворуч, означає кількість одиниць. У ході виконання цього завдання дитина повторить та закріпить цей матеріал. На екрані перед учнем число – нове на кожному наступному етапі вправи. У завданні вказано певну цифру, яка є складовим елементом цього числа. Учень знаходить її та визначає, якому розряду ця цифра відповідає. Варіанти відповіді містяться під числом. Учень має вибрати правильний, після чого пройде на наступний етап вправи. Таким чином дитина вчиться сприймати цифри як щось, значення чого залежить не тільки від індивідуальних особливостей зображення, а й від обставин. Також це завдання тренує вміння сприймати число комплексно, не забуваючи водночас з цим, що воно складається з цифр, котрі мають окремі значення. Важливо, що з кожним пройденим етапом дитина буде визначати розряд тієї чи іншої цифри все швидше і швидше. Таке зростання швидкості та впевненості означає, що це вміння розвивається.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Розряд цифри в числі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися