Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Основні правила роботи з числами є універсальними. Вони засвоюються, коли дитина опрацьовує десятки, сотні. Але також вони діють і для десятків тисяч. Тому здебільшого складнощі у роботі з дійсно великими числами повʼязані тільки з першим переляком, а також з небезпекою заплутатись у розрядах. Ця вправа має допомогти у вирішенні обох цих проблем. На кожному етапі вправи на екрані міститься нове число, яке може сягати до ста тисяч, тобто бути пʼятицифровим. У формулюванні завдання вказано цифру. Учень має її знайти в цьому числі та визначити, до якого розряду вона належить. Для цього дитині потрібно вивчити послідовність розрядів для таких великих чисел. Зробити це легко: після тисяч починаються десятки тисяч, а далі – сотні. Учню лишається тільки зорієнтуватись, до якого саме розряду належить вказана цифра, після чого з-поміж кількох варіантів відповіді обрати правильний. Коли учень натискає на нього, починається наступний етап. Виконання цього завдання досить легке, але разом з цим вправа є дуже важливою, бо допомагає учню звикнути працювати з великими числами та не боятись їх. Окрім того, чим ліпше дитина навчиться орієнтуватись у розрядах пʼятицифрових чисел, тим простіше буде в майбутньому виконувати з ними додавання та віднімання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Розряд цифри в числі до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися