Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже знає, що саме визначає тип фігури, знає також, що переміщення та зміна її положення не впливає на те, до якого виду вона належить. Крім того, учень знає також і про те, які саме види змін положення фігур бувають. Проте тільки кількість та співвідношення кутів та сторін фігур впливає на їхню природу, а не колір чи рух. Учень у ході виконання цього завдання опрацьовуватиме цю тему. На екрані перед дитиною міститься кілька фігур. Вони здебільшого різні, але серед них є й однакові за видом, хоча всі відрізняються за кольором. Одна фігура знаходиться зверху. Вона є взірцем, критерієм для порівняння. Серед фігур знизу треба знайти інші цього ж самого виду. Вони матимуть інше положення, а це в свою чергу означає, що виглядатимуть ці фігури по-іншому. Учень має проаналізувати всі ці фігури, аби знайти серед них ті, котрі попри відмінності у вигляді належать до одного і того самого виду. Для цього треба перерахувати і проаналізувати співвідношення кутів та сторін фігури. Коли дитина обирає всі ці фігури (а їх буде кілька), то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати завдання аналогічного типу, проте фігури, звісно, там будуть інші. Важливо, що окрім фігур з кутами, є також і фігури, які містять округлі форми, проте і серед них є кілька різних видів, які відрізняються між собою, в чому переконається дитина на деяких з рівнів вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.9
Рух фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися