Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Не надто часто у магазин відправляються для того, щоб купити тільки якусь одну річ. Здебільшого покупки складають з багатьох предметів різної вартості. Це цілком життєва ситуація, яку можна розглянути й у математичному ключі, адже кожен товар зі своєю ціною – це доданок, причому багатоскладовий, адже міститься у своїй ціні як гривні, так і копійки. У ході виконання цього завдання дитина дізнається, скільки треба заплатити за той чи інший набір товарів. На екрані перед учнем міститься зображення такого набору – нового для кожного наступного етапу завдання. Кожен товар (це можуть бути овочі, хліб чи щось інше приблизно одного типу, але різних видів, тож з різною ціною) має свою ціну, яка вказана під ним. Також на екрані є зображення додаткового персонажа, який додає інтерактивності та ігрового аспекту цьому завданню. Учень має зрозуміти, скільки треба взяти грошей в магазин, щоб купити ці товари. Для цього їхню вартість просто треба скласти. Але робити це необхідно уважно, памʼятаючи про перехід копійок у гривні: кожна сотня копійок – це одна гривня. Коли учень введе цифрову відповідь у порожні клітинки під ілюстрацією (окрема цифра для суми гривень, і окрема – для копійок), то пройде на наступний етап, де буде нова подібна ситуація, але інші числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.9
Скільки треба заплатити?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися