Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійшовши до цієї вправи, учень вже повинен мати певний досвід роботи з грошима, тобто з купюрами та монетами. Аби урізноманітнити продовження роботи над цією темою, працювати дитина буде не з самими грошима, а з товарами, які можна на них купити. На екрані перед учнем міститься предметний ряд, елементи якого досить подібні один до одного. Кожен обʼєкт має свою ціну, яка вказана під ним. У завданні ж, яке сформульовано зверху, вказується, як саме треба розсортувати ці предмети: в порядку спадання чи в порядку зростання їхньої вартості. Учень читає завдання, аналізує зображення і розміщує ці обʼєкти у відповідному порядку, після цього він проходить на наступний етап. Там будуть нові предмети, які матимуть вже зовсім іншу ціну. Може змінитись і завдання. Тож дитині доведеться бути уважною на кожному етапі. Цікаво, що ціни більш-менш наближені до реалних. Різноманіття ж зображених обʼєктів тільки збільшує цікавість дитини до виконання вправи і стимулює краще запамʼятовування кожного етапу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Сортування гривень та монет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися