Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математичні приклади можна не просто виконувати, дізнаючись результати тої чи іншої дії, а й сортувати за відповіддю. Це не лише урізноманітнює виконання математичних завдань і робить їх більш цікавими, а й спонукає до кращого запамʼятовування конкретних результатів на ті чи інші вирази. У ході виконання цього завдання дитина сортуватиме приклади, де дільниками виступають числа «2», «3», «4», «5» і «10», а діленим може бути будь-яке число. На екрані перед дитиною міститься кілька таких прикладів. всі вони різні, але їх можна відсортувати за певною ознакою, наприклад, частина прикладів в результаті дає число «4», а частина – число «6». Учень виконує кожен приклад подумки, після чого переміщує вираз у відповідну зону екрану. Коли дитина це робить, то приступає до наступного – і так, доки всі приклади не розподілено по своїх місцях. Коли  учень закінчив сортувати вирази, то проходить на наступний етап вправи, де будуть нові приклади. Зміниться і число, яке є критерієм для підбору у кожну групу, наприклад, якщо на минулому етапі частками були «3» і «2», то тепер у одну групу попадають тільки приклади, які в результаті даватимуть «5», а в іншу групу – «4». Хоча при цьому механіка виконання вправи буде й такою самою. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.3
Сортування прикладів ділення на 2,3,4,5,10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися