Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сортування – формат виконання математичних завдань, з яким дитина вже ознайомилась у цьому розділі вправи на ділення, є досить корисним для закріплення тих чи інших математичних навичок. У ході виконання цього завдання дитина буде сортувати приклади, де дільниками виступають числа «6», «7», «8» і «9». Як вже знає дитина, навіть зовсім різні приклади, які мають далекі один від одного ділені та дільники, можуть давати одну й ту саму частку. На екрані перед учнем міститься кілька прикладів. під ними розташовано два поля. В перше треба перенести всі приклади, які дають в якості частки одну цифру, а у друге – іншу. Тож учень вирішує кожен приклад (подумки, не записуючи відповідь) і переносить вираз туди, куди треба. І так учень робить доти, доки залишаються не розсортовані вирази. Коли він повністю їх розподіляє, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати завдання аналогічного характеру. Іншими будуть як приклади, так і числа, які виступають критеріями для диференціації, тобто частками. Ділення на «6», «7», «8» і «9» є відносно складним матеріалом, тож можливість знайти в різних виразах, де діленими є досить великі числа, щось спільне (тобто одну й ту саму частку) знадобиться дитині в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Сортування прикладів ділення на 6,7,8,9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися