Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сортування відіграє потрійну роль. З одного боку, сортуючи приклади за ознакою спільності результатів, учень розуміє, що навіть коли ділене та дільник різні, частка може бути однакова. З іншого боку – сортування додає до ділення ще один процес. Коли учень має просто виконати вправу та вирішити приклад – це одне, і зовсім інше – коли з результатом прикладу ще треба щось зробити. Це додає завданню більшої практичної вартості. І нарешті, третя важлива річ: сортування саме по собі розвиває памʼять та увагу. У ході виконання цього завдання дитина займатиметься сортуванням прикладів, які містять дію ділення. Всі приклади будуть різними, але дільниками виступатимуть тільки числа в межах першої десятки. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох таких прикладів. учень вирішує їх – подумки, не записуючи результатів – і розподіляє на дві групи. Критерієм цього відбору є результат дії. Наприклад, і ділення вісімки на двійку, і ділення числа «12» на «3» дає в результаті одне й те саме число – «4». Відтак обидва ці приклади треба перемістити у відповідне поле. Коли учень таким чином розподілить всі приклади, то пройде на наступний етап до нового набору математичних прикладів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.9
Сортування прикладів на ділення до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися