Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-яке велике число можна представити як суму розрядів. Це означає, що доданками виступають цифри, які знаходяться на певних розрядах, а до них приєднується та кількість нулів, яка цьому розряду відповідає. Наприклад, число «347» є сумою трьох сотень, чотирьох десятків та семи одиниць, тобто «300», «40» та «7».  У ході виконання цього завдання дитина буде опрацьовувати дану тему, але зі значно більшими числами. На екрані перед учнем міститься ряд доданків, де кожне наступне число менше попереднього на один розряд. Хоча сумою є пʼятицифрове число, тобто йде мова про десятки тисяч, працювати з ним дуже легко саме завдяки тому, що при додаванні до нуля цифра просто його заміняє, стаючи на місце за своїм розрядом. Під рядом доданків є варіанти суми додавання, тобто варіанти зашифрованого пʼятицифрового числа. Учень має обрати правильний варіант, щоб пройти на новий етап. Секрет виконання цього завдання у поетапності дій. Кожен наступний доданок менший, як мінімум, на один розряд. Тож треба взяти найбільше число, потім наступне і побачити, скільки у наступному є нулів. Якщо, скажімо, першим доданком виступає число «30000», а другим «6000», значить цифра «шість» розміщується відразу за трійкою – адже після неї йдуть три нулі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
Сума розрядів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися