Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує тренувати дитину працювати з числовими послідовностями. Цього разу дитина буде відновлювати таблицю з числовими даними, які структуровані в ній за певним послідовним принципом. Цей принцип сформульовано над таблицею, наприклад, у першому стовпчику знаходяться початкові числа, а у другому – результат певної дії. У завданні вказано – якої, наприклад, після ділення початкового числа на «три». Учень аналізує таблицю і бачить, що дані в ній заплутані. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб переставити числа на свої місця, аби вони відповідали тому принципу, який було закладено у таблицю при її створенні. Обмежена кількість чисел служить підказкою, адже чим більше з них вже знаходиться на своїх місцях, тим менше залишається варіантів для руху. Коли учень повністю відновить таблицю, то пройде далі, до наступної. В ній будуть не тільки інші числа. Головне – в ній буде новий принцип створення числової послідовності. Тож учень має нагоду у цікавому форматі повторити всі вивчені математичні дії: додавання, віднімання, множенні і ділення. І водночас – опрацювати новий формат подання послідовності чисел. Також на кожному рівні подаються й додаткові ілюстрації. Вони не повʼязані з темою числових послідовностей, але візуально урізноманітнюють вправу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.10
Відновлюємо таблицю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися