Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання та множення взаємоповʼязані, хоча цей звʼязок складніше зрозуміти, ніж, скажімо, між додаванням та відніманням. У ході виконання цього завдання учень буде на практиці закріплювати розуміння математичного процесу множення. На екрані перед дитиною міститься два приклади з дією додавання. Вони ілюстровані – замість цифр на місці доданків знаходяться групи предметів. Під парою ілюстрованих прикладів знаходиться кілька прикладів з дією множення. Учень має зрозуміти, які з них відповідають певним виразам із додаванням. Для цього краще за все скористатись формулюванням, згідно з яким певне число предметів треба «взяти» певне число разів. Таким чином дитині для кожного прикладу треба використати звичайну лічбу, але двічі: спочатку порахувавши число обʼєктів для кожної групи, а потім – число груп. Знайшовши відповідні числа у прикладах з множенням, учень переміщує їх у порожні ділянки після знаку рівності. Коли дитина зробить це для обох виразів з додаванням, то пройде на наступний етап вправи, до нових ілюстрованих та цифрових прикладів. Ця вправа закріплює розуміння дії множення, ілюструючи її дещо по-новому відносно минулих завдань.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Відповідність додавання та множення за малюнками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися