Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа можна зображувати по-різному. Згідно з сучасними правилами традиційних цифрових символів унікальними є цифри, що позначають діапазон від одиниці й до девʼятки (а також нуль, який є особливим випадком), тоді як всі інші цифри вже складаються з них. У ході виконання цього завдання, що має досить сильний ігровий аспект, дитина буде опрацьовувати тему розрядів. У завданні вказано число – нове для кожного наступного етапу. Також на екрані є кілька однакових вертикальних стовпчиків. Кожен йде від нуля і до девʼяти, і кожен представляє свій розряд. Учень аналізує число, яке йому задається в умові вправи, після чого виділяє потрібну цифру у кожному стовпчику-розряді. Коли учень натискає на, скажімо, пʼятірку, вся частина стовпчика, яка залишилась під цим числом, зафарбовується у насичений червоний колір, що нагадує стовпчик термометра. Завдання полягає у тому, щоб виділити відповідні числа згідно з розрядами. Таким чином в результаті утвориться графік, де окремі унікальні цифрові символи будуть разом утворювати одне число. Коли учень зробить це з усіма стовпчиками-розрядами, то пройде на наступний етап вправи, до нового числа у завданні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Відтворення чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися