Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Код – це умовні позначення, які використовуються за заміни одних символів іншими. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати з послідовностями, які утворюються числами, котрі виражаються не звичними цифровими символами, а виглядають інакше. Як саме? Під зображенням послідовності знаходиться розшифрування коду, де до кожного спеціального символу приєднана його власна цифра. Цифри самі по собі є своєрідним кодом, адже кожна є умовною позначкою для кількості обʼєктів. Проте цифри – звичні для роботи обʼєкти. На екрані перед дитиною міститься три важливі сегменти. Найвище – завдання, у якому позначено, який код має послідовність, тобто як саме числа чергуються перед тим, як послідовність повториться. Нижче – сама послідовність, котра тільки починається з символів, які ніби відкривають ряд умовних знаків. І вже під ними – розшифрування умовних позначень. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб доповнити послідовність. для цього учень має запамʼятати, як саме числа мають чергуватись у послідовності. Після цього дитина аналізує початок цієї послідовності – і нарешті переносить у порожні клітинки умовні позначення, які за них відповідають. Коли дитина утворить закодовану послідовність, то пройде на наступний етап, де будуть інші числа та нові символи для їх шифрування.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.11
Відтворення послідовності за кодом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися