Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа розрахована на те, що дитина вже має певний досвід у множенні, добре розуміє суть цієї дії та може виконувати найпростіші приклади з нею. На екрані на кожному етапі завдання зображується новий приклад з множенням. Він є неповним: відомим є лише один множник та добуток – результат дії. Завдання полягає у тому, щоб знайти невідомий множник. Всі цифри знаходяться на зображеннях яблук. Під прикладом є кілька таких фруктів різного кольору – зі своїм числом на кожному. Учень обирає той плід, число на якому, на думку дитини, відповідає прикладу, і переміщує його у порожню клітинку. Після того, як учень доповнить таким чином математичний вираз, починається наступний етап з новим прикладом. Варіанти відповідей є головним орієнтиром і підказкою. Справа в тому, що вони дуже різні: не «5», «6» та «7», а числа, що досить далеко одне від одного, скажімо, «1» і «8». Дитині, яка ще не досить досконало знає таблицю множення, може просто логічно зрозуміти, що добуток «56» вийде в результаті множення «7» на «8», а не на одиницю. Завдяки цій вправі учень запамʼятовує результати прикладів із множенням одноцифрових чисел, що знадобиться в майбутньому. Фактично, дитина закріплює знання таблиці множення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Відтворюємо множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися