Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення на «10», власне, як і множення на це число, має свої особливості, які дуже важливі для розуміння, але при цьому роблять сам процес виконання цієї дії вельми легким. Справа в тому, що ділення на «десять» зменшує розряд числа, яке ділять – ось і все. Тобто, якщо діленим було число «300», а дільником – «10», то різницею буде число «30». Отже, ділення виглядає просто як віднімання останньої цифри, тобто останнього нуля. Але при цьому важливо, що вся легкість механічного виконання ділення на «10» затьмарюється значенням цього процесу. Дитина має розуміти, що саме стається з числом, яке ділять на «десять», щоб в майбутньому працювати вже не з круглими числами, а з дробами. Напрацюванню досвіду ділення на «10» та покращенню розуміння цього процесу й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься математичний приклад – новий для кожного наступного етапу завдання. Діленим є кругле число, здебільшого досить велике, а дільник – зажди десятка. Завдання полягає у тому, щоб вписати після знаку рівності правильну частку, тобто те ж саме ділене, але без останнього нуля. Прицьому важливо, щоб дитина розуміла: частка виступає в ролі однієї з десяти рівних частин, на які поділили ділене. Коли учень вводить число-відповідь, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.10
Виконуємо ділення на 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися