Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо ділення на «десять» було чи не найлегшим у цьому комплексі вправ, то з числом «одинадцять» дитині доведеться докласти певних зусиль для виконання цієї вправи. Втім, ці зусилля більше стосуються саме сфери усвідомлення, адже виконати приклад, який учень матиме перед собою на екрані, буде вельми легко. На кожному етапі перед дитиною буде інший математичний вираз, але всі вони побудовані за однією схемою: ділене – це число, де обидві цифри (та, що виражає десятки, і та, що виражає одиниці) однакові, наприклад, «55». Дільником завжди виступає число «11». Щоб виконати дію та вписати після знаку рівності правильну відповідь, учень має вгадати, яке число помножили на «11», щоб в результаті вийшла цифра, яка грає роль діленого. Саме так, сприймаючи частку як додатковий множник, учню буде простіше виконувати цю вправу. Як відомо дитині, при множенні одиниці на будь-яке число, в результаті це число і буде. Дане правило справедливе для будь-яких розрядів, і учню залишається тільки використати його. Наприклад, у наведеному вище прикладі часткою є число «5», адже помноживши його на «11», учень мав би «55». Коли дитина вводить відповідь у порожню клітинку, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.11
Виконуємо ділення на 11
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися