Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення на двоцифрові числа – тема досить складна та дуже обʼємна. У ході виконання цього завдання дитина зробить перший крок до неї, і цей крок є достатньо легким, хоча й дасть можливість зрозуміти деякі базові принципи даної дії. Учень вже ділив на двоцифрові числа: на «10» і на «11», але виконати аналогічну дію з дільником «12» складніше. На кожному етапі вправи перед учнем буде новий математичний приклад, де дільником буде саме ця цифра. Проте діленим буде число (інше на кожному наступному рівні завдання), яке можна розділити на «12» без залишку, тож учню буде не так вже й важко виконати вправу. Дитина має просто зрозуміти, яке число треба помножити на «дванадцять», щоб в результаті отримати цифру, яка грає роль діленого. Коли учень це зрозуміє, то залишається просто ввести цю цифру у порожню клітинку після знаку рівності, щоб пройти на наступний етап вправи. Але головна роль завдання в іншому: завдяки ньому дитина розуміє, що ділення виконується поетапно: кожна цифра діленого має бути поділена на кожну цифру дільника. Коли дільник – «12», то це не складно, адже цифра, що виражає розряд десятків, є одиницею, а при діленні на неї початкове число не змінюється. Проте учень підготовлюється до більш складних прикладів у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.12
Виконуємо ділення на 12
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися