Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина навчиться знаходити будь-які частини прикладу, що містить дію ділення. Не тільки результат, тобто частку, а й ділене та дільник. Для цього є спеціальне правило, яке підтверджує тісний звʼязок ділення з протилежним математичним процесом – множенням. Щоб знайти ділене, треба помножити між собою частку та дільник. А для того, щоб знайти дільник, треба ділене поділити на частку. Виконуючи цю вправу, дитина буде на практиці використовувати ці правила. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання знаходитиметься новий приклад з дією ділення, причому приклад неповний – там бракуватиме одного із складників. Користуючись названими вище правилами, дитина знаходитиме його. Коли учень впише відповідну цифру у порожню клітинку, то пройде на наступний етап завдання. Ця вправа не тільки дозволяє краще, більш твердо, запамʼятати правила знаходження невідомих членів прикладу з діленням, а й покращує володіння цією темою, адже дитина ліпше розуміє роль кожного числа, а також частіше виконує ділення, перевіряючи себе. Крім того, щоб, власне, вписати число у порожню клітинку, дитина має також і виділити, якого члена прикладу бракувало. Назви їх знаходяться під виразом. Виділити потрібну можна, натиснувши на неї.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.10
Якого числа в діленні не вистачає ?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися