Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одна з особливостей математичних задачок полягає у сюжетному оформленні дій, які повʼязані з роботою з числами. Більшу частину прикладів можна перекласти на формат задачок, але при цьому зробити це цікаво і описати таку життєву ситуацію, щоб учень зрозумів – математичні знання та навички дійсно можуть бути корисними у повсякденному житті. Задачки можуть описувати й багатоскладові дії, як приклади, що містять кілька дій. У ході виконання цього завдання учень ознайомиться саме з такими, більш складними, але й від того більш цікавими задачками. на екрані перед дитиною на кожному етапі містяться умови однієї такої задачі. Учень уважно читає їх та розуміє, що для знаходження відповіді, яке ставиться в кінці тексту, необхідно виконати з наведеними числами не одну, а дві чи навіть більше математичні дії, інколи різні. Наприклад, у задачі описується кількість тарілок на двох столах, якщо відомо, що їх там порівну. Питання в тому, скільки тарілок буде же на пʼяти столах. Отже, для того, щоб це дізнатись, перше число треба розділити на два (таким чином учень зрозуміє, скільки тарілок на одному столі), після чого помножити це число на пʼять. Коли дитина обере з-поміж кількох варіантів відповіді, які наводяться під задачкою, один правильний варіант, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, але операції там будуть вже інші, як і задачка. Працювати дитина буде з додаванням, віднімання, множенням і діленням – загалом, з усіма видами математичних дій, які учень вже встиг вивчити до цього часу, у різних умовах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.10
Задачі на більше, ніж 2 дії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися